Opis
O niej
Lesbijska konstrukcja analna najbardziej realistyczna gruba lalka seksu
Czy dopiero zaczynasz przygodę z sapphic? Dlaczego nie poćwiczysz bycia lesbijką z lalką seksu Milą? Nie musisz budować lalki erotycznej, Mila, ani robić lalki erotycznej, ponieważ jest już przygotowana do użycia, ale gruby tyłek lalki erotycznej jest idealny do chwytania i masowania. Jeśli jesteś dupkiem i wolisz duże tyłki, ona jest najbardziej realistyczną lalką do ruchania do tego celu. Z grubym tyłkiem pasującym do jej grubych ud i prowadzącym do niesamowitego seksu z realistyczną lalką do seksu, Mila jest niesamowita. Tyłek porusza się tak płynnie, że pokusisz się o nakręcenie filmu z prawdziwą lalką erotyczną i będziesz mógł od razu przejść do przodu.
Większość prawdziwych lalek erotycznych ma poręczny, mały tyłek, ale jeśli chcesz czegoś więcej, to jest lalka miłości dla Ciebie. Choć ma oszałamiającą twarz i ładne, paryskie rysy, jej ciało wprawi Cię w ciszę i nie będziesz mógł się nim nie cieszyć. Ma pełnowymiarowy metalowy szkielet i może przyjmować różne pozy i pozycje, tylko dla Twojej przyjemności. Ma trzy otwory dla przyjemności, usta, które mogą również dać Ci niesamowitego loda, jej cipkę, która zabierze Cię naprawdę blisko nieba i jej ładny, okrągły tyłeczek.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 158 cm |
| Biust | 83cm |
| Talia | 50cm |
| Biodro | 78 cm |
| Długość ramienia | 63cm |
| Stopa | 21cm |
| Waga netto | 34 kg |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek
























Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.