Beschrijving
Over haar
Weet je hoe intrigerend het is om een Dublin Dolly sekspop te hebben? Waarom? Als je de waarde niet weet, vertellen we het je graag. De sexy pop in je seksvideo is niet precies wat je denkt, en wat je hier ziet is een homoseksuele sekspop met pornoster. Een van de siliconen sekspoppen, je weet dat deze pop de aantrekkingskracht van extreem realisme heeft, en de twee grote borsten van de echte pop zijn perfecte stressballen, om nog maar te zwijgen van het feit dat ze ook nog veel meer kunnen zijn, dankzij het feit dat het een kogelgewricht skelet sekspop is. De sekspop voor koppels is glad, zoals een leren pluche sekspop, alleen kan deze pop onder water. Ze is geen voorbeeld sekspop, en zo weet je dat de sekspop door niemand anders dan jij is gebruikt op het moment dat je haar krijgt. Je wilt absoluut een 1,80 meter lange sekspop voor je genotsbehoeften.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Lichaamsgrootte | G-cup van 174 cm |
| Netto gewicht | 39kg |
| Volledige buste | 86cm |
| Taille | 66cm |
| Heup | 100cm |
| Voet lengte | 22m |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anus Diepte | 15cm |
| Orale diepte | 12cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.