Beschrijving
Over haar
Verslagen van die bodybuilder die met een sekspop trouwde zijn niet zo gedetailleerd. Dat zou jij ook doen als je een sekspop met een zandloperfiguur en een op maat gemaakt sekspophoofd had. En dat is precies waarom wij jou deze elektrische heup-sekspop aanbieden. Ongeacht welke sekspoppen je gewend bent, deze mannelijke robot-sekspop geeft je de top 5 seksuele ervaringen van je leven, en hij is niet nummer 5. Met een volledig metalen skelet dat hem boven de stoffen sekspoppen plaatst, hij kan op veel verschillende manieren bewegen en poseren, net als de jongens in de Aziatische sekspop-pornovideo's.
Hij is niet alleen een figuur-sekspop, en hoewel hij er in veel sekspop-outfits goed uitziet, ziet hij er ook goed uit zonder, en met die poppenpenis kan hij je in recordtijd naar plezier leiden. Deze levensechte liefdespop heeft heupen die je kunt programmeren om te stoten met de snelheid die jij wilt. Snelle, hectische slagen? Langzame, lome mensen? Wat je ook wilt dat je liefdespop met zijn heupen doet, hij zal je graag van dienst zijn en ons op ons woord geloven; je zult er heel veel plezier van hebben!
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 158cm |
| Borst | 68cm |
| Taille | 49cm |
| Heup | 87cm |
| Schouder | 33cm |
| Been Lengte | 75cm |
| Arm lengte | 56cm |
| Voet lengte | 20cm |
| Netto gewicht | 30KG |
| Orale diepte | 13cm |
| Vaginale diepte | 17cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.