Beschrijving
Over haar
Wat is het kwaad als een man de mond van een sekspop neukt? Deze Japanse, pratende sekspop is een van de beste in haar klasse. Als je nog nooit seks hebt gehad met een sekspop met grote borsten die ook nog eens kon praten, dan mis je echt wat. De schattige liefdespop is een van de pro-TPE sekspoppen, geliefd bij velen en door niemand gehaat. In tegenstelling tot de echte sekspoppen van Dhgate, is deze liefdespop flexibel en zacht van huid en zal hij zich verdraaien alsof het een Pokemon Eevee sekspop is. Bovendien is deze liefdespop net zo diplomatiek als een mannelijke Obama sekspop, dus je krijgt alles wat je wilt, samen met een gemakkelijk gesprek. Ze is misschien sekspop 9618, maar dat is zeker niet haar uiteindelijke positie op de totempaal. Er is geen enkele Larah Kraft sekspop die ook maar enigszins met haar vergeleken kan worden.
Dimensies
| Materiaal | TPE-kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 160 cm D-cup |
| Schouder | 33cm |
| Bovenste borst | 86cm |
| Onderste borst | 58,5 cm |
| Taille | 53cm |
| Heup | 83cm |
| Dijbeen omtrek | 45,5 cm |
| Kuitomtrek | 27,5 cm |
| Beenlengte | 85cm |
| Voeten lengte | 22cm |
| Netto gewicht | 33,5 kg |
| Monddiepte | 12cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.