Beschrijving
Over haar
Wilt u genieten van de meest realistische dukes doll seks? Deze prachtige real life real odoll belooft de tijd van uw leven door een dikke sekspop te neuken. Dit betekent dat deze levensgrote alien pop u een realistische seksuele ervaring biedt, die kan wedijveren met de beste realdollx review.
Bovendien is deze ladyboy sekspop porno films pop ontworpen om elk aspect van sekspop stimulatie vast te leggen. Dit betekent dat deze nona sekspop de looks en feel heeft, evenals de functionaliteit om je te laten genieten van seks met een realistische sekspop.
Bovendien is deze doll sex slave porn real doll een solide gebouwde real life sex doll. Eentje met indrukwekkende bouwkwaliteit en realistische details. De likes die wedijveren met de beste fatty patty sex doll porno scenes. Daarom kun je je eigen hd fairy doll sex video fantasy creëren met deze realistische real doll.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 159cm Een kopje |
| Borstbeeld | 72cm |
| Onderborst | 60cm |
| Taille | 54cm |
| Heupen | 92 cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Orale diepte | 13cm |
| Anale diepte | 16cm |
| Netto gewicht | 37kg |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.