Beschrijving
Over haar
Hoeveel masturbatiepoppen ken je die kunnen opwarmen? Er zijn meer sekspoppenbordelen dan je denkt, en veel daarvan hebben anime sekspoppen zoals deze. Als je nog nooit seks hebt gehad met een robotachtige sekspop zoals deze, dan bereidt alleen al het kijken naar de lesbische sekspoppen je niet voor op wat komen gaat. Je zou zo geschrokken kunnen zijn dat je op sekspoppen Hulu terechtkomt. Je zult zo dol op haar zijn dat je woede zult voelen voor elke sekspop die ooit van een dak is gegooid. Als je pop ook maar enigszins lijkt op de andere Xandra sekspopmodellen, dan heb je de opwarmende sekspop-upgrade niet eens nodig, want de pop weet precies hoe ze jou en je genot moet aanpakken, zelfs zonder dat. De xxx big bits hentai sekspop weet precies wat hij moet doen om je over de rand te drijven.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Lichaamsgrootte | 172 cm B-cup |
| Netto gewicht | 39kg |
| Volledige buste | 79cm |
| Onder buste | 66cm |
| Taille | 58cm |
| Heup | 86cm |
| Voet lengte | 21cm |
| Schouder | 38cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anus Diepte | 15cm |
| Orale diepte | 12cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.