Apraksts
Par viņu
Izmēri
| Materiāls | Silikona galva + TPE korpuss |
| Augstums | 166 cm |
| Kauss | C |
| Krūtis | 80 cm |
| Zem krūtīm | 62 cm |
| Viduklis | 53 cm |
| Gurns | 83 cm |
| Plecu | 33 cm |
| Roku garums | 50 cm |
| Palm | 17 cm |
| Kāju garums | 110 cm |
| Pēda | 21 cm |
| Maksts | 18 cm |
| Anus | 16 cm |
| Svars | 32,6 kg |
Leļļu galerija



















Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.