Apraksts
Par viņu
Izmēri
| Materiāls | Pilns silikons |
| Augstums | 168 cm |
| Krūtis | 90 cm |
| Krūškurvja apakšējā daļa | 66 cm |
| Viduklis | 62 cm |
| Gurni | 107 cm |
| Plecu | 37 cm |
| Arm | 60 cm |
| Kāja | 83 cm |
| Pēda | 21 cm |
| Mutiski | 13 cm |
| Maksts | 17 cm |
| Anus | 15 cm |
| Neto svars | 38 kg |
Leļļu galerija




















Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.