Apraksts
Par viņu
Izmēri
| Materiāls | Silikona galva + TPE korpuss |
| Augstums | 160 cm |
| Krūtis | 80 cm |
| Zem krūtīm | 61 cm |
| Viduklis | 55 cm |
| Gurns | 80 cm |
| Plecu | 34 cm |
| Roku garums | 48 cm |
| Palm | 17 cm |
| Kāju garums | 93 cm |
| Pēda | 20 cm |
| Maksts | 18 cm |
| Anus | 16 cm |
| Svars | 36 kg |
Leļļu galerija












Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.