Apraksts
Par viņu
Nebeidzami un neticami daudz seksuāla apmierinājuma var sniegt, piemēram, pārdodot šīs 170 cm dabiskā izmēra seksa lelles. Jebkurš īsts vīrietis nevar pretoties, lai kļūtu atkarīgs no šīs 170 cm garās seksa lelles pēc jaukas izdrāšanas ar viņu. Ja vēlaties redzēt pievilcīgāko seksa lelli darbībā, izmēģiniet šo entītiju tpe lelli, viņa izcels tevī mežonīgo pusi. Starp pieaugušajiem paredzētajām seksa lellēm vīriešiem šī ir labākā, ko ir grūti atrast jebkur. Nav iespējams neiziet ar viņu vairākus apļus, kad esat sācis. Kā minēts iepriekš, viņa ir ārkārtīgi atkarīga un grūti aizmirstama. Tikai viens tvēriens no viņas skaistajām lielajām krūtīm var padarīt vīrieti stingru ar ilgstošu kaulu. Nepalaidiet garām lielisku iespēju pilsētā būt kopā ar kādu tik ļoti vilinošu kā šī jaukā. Viņa jūs iepriecinās, ka jums nekad nav bijusi doma par viņas izvēli. Viņas veiklība gultā ir nepārspējama, un ar viņu labākie vārdi, lai aprakstītu jūsu pieredzi, būtu pārsteidzoši! Bezgala laimīgas beigas! Cumming ar vislielāko gandarījumu!
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 170 cm |
| Krūtis | 80 cm |
| Viduklis | 54 cm |
| Gurns | 90 cm |
| Neto svars | 38 kg |
| Mutes dziļums | 15 cm |
| Maksts dziļums | 17 cm |
| Anālais dziļums | 17 cm |
Leļļu galerija











Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.