Apraksts
Par viņu
Pilna izmēra leļļu ieviešana seksa leļļu katalogā palielināja mīlas leļļu izmantošanu. Cilvēkiem, kuriem patika liels sekss, jau bija vajadzīgas lielas seksa lelles. Šīm lellēm ir pieejamas reālistiskas izskata funkcijas, piemēram, maiga āda un dabiski labi mati. Šīs ir dažas no reālākajām uzspridzinātajām lellēm tirgū. Tie ir izgatavoti galvenokārt no mīkstiem TPE materiāliem un piedāvā vislabāko pakalpojumu vērtību.
Varat apmeklēt mūsu seksa leļļu veikalu, lai iegūtu šo un daudzas citas seksa lelles un pieaugušo rotaļlietas. Mums ir hiperreālistiskas lelles, kuras var kustēties, lai parādītu, kā tās reaģē uz noteiktiem pieskārieniem. Šīs lelles ir paredzētas, lai skūpstīšanās laikā kustinātu lūpas. Lelles incīti var arī likt reaģēt uz katru jūsu sitienu un pieskārienu. Pārdošanā ir arī anālās lelles. Šīm lellēm ir labi anālais dobums, kas ir elastīgs un lieliski piemērots seksuālai baudai. Šīs ir dabiska izmēra seksa lelles un piedāvā jums vislabāko pakalpojumu. Tas tikai pierāda, cik garas vīriešu seksa lelles ir izgājušas, lai sasniegtu šāda veida pilnību.
Iegādājies sev seksa lelli, dzīvo nedaudz.
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 158 cm |
| Krūtis | 81 cm |
| Viduklis | 58 cm |
| Gurns | 87 cm |
| Neto svars | 39 kg |
| Mutes dziļums | 11 cm |
| Maksts dziļums | 17 cm |
| Anālais dziļums | 16 cm |
Leļļu galerija












Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.