Descrizione
Di lei
Presenting to you the amazing half sex doll that talks, the next big sensation in the market for swingers. This realistic sex doll is an attractive Russian lady who even has a natural vagina, realistic lips in the vicinity of the genitals that can be adjusted for tightness. Fashioned from an attractive superior materials, this seductive beauty for men and women has a skin like feel to the touch. This half sex doll is one of the most technologically enhanced tools that will enable the user to touch and sense the doll move, making it as real as it can possibly get. Experience something new and exciting in the setting of pleasure with our one half sex doll that is half fantasy and reality.
Dimensioni
| Materiale | TPE |
| Altezza | 163 cm |
| Dimensioni del busto | E |
| Busto completo | 88 cm |
| Vita | 63 cm |
| Anca | 90 cm |
| Piede | 20 cm |
| Profondità orale | 15 cm |
| Profondità della vagina | 17 centimetri |
| Profondità anale | 15 cm |
| Peso netto | 37 kg |
Galleria delle bambole






















Recensioni
Ancora non ci sono recensioni.