Descrizione
Di lei
This is a highly realistic barby doll sex doll made of three best medical grade tpe materials. The result is a highly realistic shemale lifelike sex doll. One that has all the realistic life like detailing of a premium, but cheap tpe sex doll.
In addition to such an affordable price tag. This gorgeous life like real doll ensures that every round of sex with fantasy doll feels just like the real thing. Thanks to a series of tight, ribbed and well-textured intimate passages. This male sex doll looks like me lela star sex doll. While offering a deeply immersive vibe that closely mimics the real thing.
Moreover, this 31 movie sex doll is highly durable. Hence, if you want to buy a removable vagina for sex doll?. This canada love doll comes fully loaded. You don’t need much else to complete the fantasy. Hence, this vice makes a sex doll tweet love doll promises complete ecstasy.
Dimensioni
| Peso netto | 57.32lbs / 26kg |
| Peso lordo | 67.5lbs / 30.6kg |
| Lunghezza vaginale | 6,89 pollici / 17,5 cm |
| Lunghezza dell'ano | 6,5 pollici / 16,5 cm |
| Busto superiore | 36.22in / 92cm |
| Sotto Busto | 25.59in / 65cm |
| Circonferenza dell'anca | 39.37in / 100cm |
| Circonferenza della vita | 23,43 pollici / 59,5 cm |
| Circonferenza della gamba | 22,05 pollici / 56 cm |
| Lunghezza della gamba | 8.27in / 21cm |
| Altezza seduta | 22,44 pollici / 57 cm |
Galleria delle bambole











Recensioni
Ancora non ci sono recensioni.