Leírás
Róla
Wanna create your own real doll sex robot video? Then this gorgeous lifelike reall doll is the best choice for your needs. Compatible wit a santa doll head. This sex doll limp penis add on love doll is highly compatible with so many sex doll accessories.
Furthermore, if you love high quality clear doll sex piss. This lifelike real life sex doll has all the features you would imagine the guy who created the sex doll? Intended. Hence, you get a great quality companion at a very reasonable lifesize sex doll price.
Moreover, the visual appeal of this life-like sex doll is that of a real live girl turned into a stuffed sex doll. Hence, with this lucifer sex doll nipple real doll. You can create the best sexual fantasies without breaking the bank. Hence, your latex sexdoll feels and looks like sex with female doll of the highest quality
Méretek
| Nettó tömeg | 42,99 font / 19,5 kg |
| Bruttó súly | 52,47 font / 23,8 kg |
| Hüvelyi hossz | 7,48 hüvelyk / 19 cm |
| Végbélnyílás hossza | 6,3 hüvelyk / 16 cm |
| Felső mell | 32,68 hüvelyk / 83 cm |
| Mell alatt | 24,21 hüvelyk / 61,5 cm |
| Lábkörfogat | 19,29 hüvelyk / 49 cm |
| Láb hossz | 1,97 hüvelyk / 5 cm |
| Ülőmagasság | 20,47 hüvelyk / 52 cm |
Baba Galéria












Vélemények
Még nincsenek értékelések.