Leírás
Róla
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 162 cm |
| Breast Line | 101 cm |
| Derékvonal | 67 cm |
| Hip Line | 106 cm |
| Vállszélesség | 36 cm |
| Láb hossz | 74 cm |
| Kar hosszúság | 62 cm |
| Comb vonal | 56 cm |
| Borjú vonal | 34 cm |
| Lábméret | 21 cm |
| Nettó tömeg | 50 kg |
| Orális mélység | 13 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
Baba Galéria




























Vélemények
Még nincsenek értékelések.