Leírás
Róla
Így bemutatva a kívánt Mizore szexbaba tárolásának végső kiegészítőjét; ez a Storage Case Sex Doll Lock. Mivel ez egy jól átgondolt és jól kivitelezett termék, ez a zár a tökéletes módja annak, hogy szexbabáját biztonságosan tárolja, és optimális állapotban tartsa.
Ez a tárolótáska prémium anyagokból készült, kiváló minőségben és kiváló kidolgozással. A forma vékony, és nem hívja fel magára a figyelmet, miközben becsomagolja a babát vagy más tárgyakat, például olajat a szexbabákhoz.
Nincsenek többé aggodalmak a magánélet megsértésével vagy akár a befektetésével kapcsolatos szerencsétlenségek miatt; Zárank mindig biztosítja a magánélet védelmét és biztonságát. Egyszerű beállításának köszönhetően nem tart tovább perceknél a felkészülés, így megnyugodhat, amire szüksége van.
A luxust meg kell becsülni, amikor az élvezeti cikkekbe fektet be; a Storage Case Sex Doll Lock-et olyan szakemberek készítették, akik tökéletesen tudják, mi a fontos az emberek számára az értékes tárgyak tárolása szempontjából.
Méretek
| Anyag | Szilikon fej + TPE test |
| Magasság | 164 cm plusz |
| Breast Line | 81 cm |
| Derékvonal | 59 cm |
| Hip Line | 103 cm |
| Kar hosszúság | 63 cm |
| Vállszélesség | 38 cm |
| Borjú vonal | 34 cm |
| Comb vonal | 59 cm |
| Láb hossz | 79 cm |
| Lábméret | 22 cm |
| Nettó tömeg | 45 kg |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
Baba Galéria












Vélemények
Még nincsenek értékelések.