Leírás
Róla
Elképzelted-e valaha, hogy szexuális örömet szerez egy ázsiai lánnyal egy kínai szexbaba-szállodában, és nyilvánosan kinyilvánítja szerelmes szexbabáját? Tonia, a teljes testet fedő szexbaba pornó valósággá teheti képzeletét. Mindössze annyit kell tennie, hogy megvásárolja az egyik Nadia fehér szexbabánkat, és lehetősége nyílik arra, hogy otthona kényelmében szerelmi viszonyt alakítson ki.
És ennek a judy hopps szexbabának az a víziója, hogy gondoskodjon arról, hogy az áruláson keresztül alászállt szerelem tüze újra fellángoljon az életedben, és ez csak akkor valósítható meg, ha megvásárolod bármelyik szuperszonikus szexbabánkat vagy babaszexet Tumblr. mint a társad, és ezután készségesen elhozza lédús punciját és hetyke mellét, hogy kalandozz
Mire vársz még? Siess most bármelyik msfiiire onlyfans szexbaba boltba, és szerezd be kedvenc élő szexbaba pornódat, és kezdj el sütkérezni az élvezetes szex medencéjében, és töröld el azt a gondolkodásmódot, hogy a barátodnak szánt szexbabát megosztod vele. Ne mondják; tapasztalja meg saját maga, és a szexuális élete soha többé nem lesz a régi.
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 150 cm |
| Mellbőség | 95 cm |
| Derék | 47 cm |
| Csípő | 83 cm |
| Kar hosszúság | 56 cm |
| Láb | 22 cm |
| Nettó tömeg | 40 kg |
| Orális mélység | 13 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
Baba Galéria




















Vélemények
Még nincsenek értékelések.