Leírás
Róla
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 158 cm |
| Felső mellkas | 85 cm |
| Alsó mellkas | 72 cm |
| Derék | 58 cm |
| Csípő | 87 cm |
| Váll | 35 cm |
| Láb hossz | 87 cm |
| Comb | 50 cm |
| Kar hosszúság | 68 cm |
| Egyetlen | 22 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Orális mélység | 10 cm |
| Anális mélység | 15 cm |
| Nettó tömeg | 38 kg |
Baba Galéria


























Vélemények
Még nincsenek értékelések.