Leírás
Róla
Még a leszbikusok is készíthetnek maguknak ejakuláló szexbabát. Ez a leszbikus szexbaba minden olyan tulajdonsággal rendelkezik, amelyre egy leszbikus babánál szüksége lehet. Nem csak a férfiak szórakozhatnak ejakuláló szexbabával. Nagyon sok videó van igazi szerelmes babákkal, ahol egy lány szexelhet babákkal. Ezeket a japán szerelmes babákat azért hoztuk létre, hogy minden kívánságod valóra váljon. Nem kell tovább keresnie, ha olyan babát keres, amelyet minden lány-lány akcióhoz használhat. Ez segít elérni a fantáziáit, sőt túlszárnyalja azokat.
Egyre növekszik a kereslet az ejakuláló szexbabák iránt, így nem kell több időt vesztegetni, mielőtt rendelne egyet vagy kettőt magának. Megrendelheti őket ízlése szerint. Megvan az a japán megjelenésük is, amely mindaddig fenntartja a vágyat és az érdeklődést, ameddig csak akarja.
Méretek
| Anyag | TPE |
| Testméret | 155 cm-es L-pohár |
| Nettó tömeg | 37 kg |
| Teljes mell | 95 cm |
| Mell alatt | 51 cm |
| Derék | 47 cm |
| Csípő | 92 cm |
| Lábhossz | 20 cm |
| Váll | 32 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Végbélnyílás mélysége | 15 cm |
| Orális mélység | 12 cm |
Baba Galéria












Vélemények
Még nincsenek értékelések.