Leírás
Róla
Köszöntsd az élet csúcsát, mint a puncit – a Lick Sex Doll-t. Ez a szexuális baba fekete ébenfából készült, hogy megfeleljen a legvadabb szexuális vágyainak és fantáziáinak. A részletek iránti megszállottsága, kezdve az arcától és a törzséig, arra készteti, hogy valódi személyként gondoljon rá. De ez még nem minden, ami igazán kiemeli ezt a babát, az az, hogy az ember úgy tesz, mintha a baba egy igazi szexbaba lenne. Szó szerint nagyon valósághűen tudja hajlítani és csavarni a testét, és minden mozdulata tiszta élvezetnek tűnik.
Ez a játék magasan képzett csapatunk alkotása, akik megértik ügyfeleink kívánságait és igényeit. Rendkívül nem porózus felületének köszönhetően a „bőrszerű” interakció során kapott tényleges visszacsatolás kellemesebb, mint az amúgy is nehezen legyőzhető tényleges bőrérzet.
Kényeztesd a szemed, és csiklandozd el tetszésedet a modern kor Ebony Pretends Sex Dolljával!
Méretek
| Anyag | Teljes szilikon |
| Magasság | 159 cm |
| Mell | 82 cm |
| Mell alatt | 59 cm |
| Derék | 58 cm |
| Csípő | 94 cm |
| Kar hosszúság | 49 cm |
| Vállszélesség | 30 cm |
| Comb vonal | 52 cm |
| Láb hossz | 92 cm |
| Lábméret | 21 cm |
| Szájmélység (csak puha fej) | 12 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
| Nettó tömeg | 33,7 kg |
Baba Galéria










Vélemények
Még nincsenek értékelések.