Leírás
Róla
Az új gyönyörű szexbaba angyal baba egészséges szex élményről gondoskodik. Egy magas férfi szexbaba vásárlása segít a szomorú szexuális élmények elengedésében. A Jennifer baba-perry szexszalag sokat segít abban, hogy tippeket adjon még a legnehezebb szexpozíciókhoz is.
A hatalmas mellű szexbabát nem szabad csupaszítani. Fontos, hogy szexi ruhákat vásároljon a mellek bemutatásához. A megfizethető szexbabák költséget takarítanak meg, miközben javítják szexuális morálját. Egy férfi lecserélte szexbabáját, Jessicát és. Ryan szexbaba luxusbabának. Ha egy shemale malina babát valódi babaarccal vásárol, az elvarázsol.
Az emberi kapcsolatokból eredő feszültség arra késztet, hogy életnagyságú olcsó szexbabákat simogasson vigaszként. Csak egy szexbaba meztelen kutyus alkalom elegendő a szexuális feszültség enyhítésére. Ha egy feleség szexbabával kapta el a férfit, az a szexuális játék mutatója lehet, hogy megőrizze a házasságát.
Méretek
| Anyag | Teljes szilikon |
| Magasság | 162 cm |
| Mell | 97 cm |
| Mell alatt | 66 cm |
| Derék | 62 cm |
| Csípő | 100 cm |
| Kar hosszúság | 68 cm |
| Legnth | 100 cm |
| Lábhossz | 21 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Végbélnyílás mélysége | 15 cm |
| Nettó tömeg | 30 kg |
Baba Galéria












Vélemények
Még nincsenek értékelések.