Opis
O njoj
Niti jedan video s japanskim lutkama za seks neće vas pripremiti za nju, pa ako mislite da ste vidjeli pravu lutku na djelu i nemojte se pripremati za nju. Čeka vas poslastica. Plavokosa seks lutka je tako zapanjujuće lijepa. Ona vas podsjeća na lutku Barbie ili anime hentai lutku. Napravit ćemo uvode. Bok, ona je Dove.
Njene crte su vrlo zanimljive za pogledati. Široke plave oči, ravnomjerno raspoređene, mali dugmasti nos i ružičaste usne bulje u vas i pravo je čudo kojem možete odoljeti. Za crvenokose seks lutke kažu da su jedne od najseksi ljubavnih lutaka, ali nakon što smo je upoznali, ne slažemo se.
Ogromne sise vaše seks lutke guraju se o prozirnu majicu bez rukava koju ima na sebi, prijeteći da će iskočiti, a ne treba vam nitko da vam kaže da kad je vaša prava lutka u akciji, i njezine grudi poskakuju gore-dolje. Muške lutke za jebanje također su visoke kvalitete, izrađene od medicinskog materijala, ali nemaju užitak ovako velikih grudi ili tijela tako seksi kao njezino. Ona je ljupka seks lutka u punoj veličini za muškarce.
Dove je također djelomično prilagodljiva, a možete joj promijeniti ton kože i boju očiju te joj nabaviti par perika za lutke kako ne bi uvijek izgledala isto. Možda crveno?
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 165 cm |
| Poprsje | 91 cm |
| Struk | 52 cm |
| Hip | 89 cm |
| Rame | 34 cm |
| Ruka | 50 cm |
| Noga | 88 cm |
| Noga | 19 cm |
| Neto težina | 35 kg |
| Oralna dubina | 13 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Analna dubina | 17 cm |
Galerija lutaka





















Recenzije
Još nema recenzija.