Opis
O njoj
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Velicina tijela | G-šalica od 150 cm |
| Neto težina | 37 kg |
| Puno poprsje | 90 cm |
| Ispod poprsja | 60 cm |
| Struk | 55 cm |
| Hip | 95 cm |
| Dužina stopala | 21 cm |
| Rame | 34 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Dubina anusa | 15 cm |
| Oralna dubina | 12 cm |
Galerija lutaka












Recenzije
Još nema recenzija.