Opis
O njoj
Dimenzije
| Materijal | Puni silikon |
| Velicina tijela | D-šalica od 165 cm |
| Neto težina | 27,3 kg |
| Puno poprsje | 79 cm |
| Ispod poprsja | 64 cm |
| Struk | 53 cm |
| Hip | 94 cm |
| Dužina stopala | 21 cm |
| Rame | 36 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Dubina anusa | 15 cm |
| Oralna dubina | 12 cm |
Galerija lutaka











Recenzije
Još nema recenzija.