Opis
O njoj
Beware, ladies, presenting our new product which is an artificial male silicon sex doll. This product is designed with high quality medical profession silicone material, the detail is extremely life like to give you the ultimate satisfaction. Sculptors of the team have thought through all the subtleties: the model is muscled to perfection with clearly defined musculature of the face and hands and actual genitals.
Buying this sex doll will be a very easy process since we shall ensure that they are shipped to you discreetly and packed very well to ensure privacy. Get the very best and fully satisfying experience with our high-quality male silicon sex dolls do not include any commitment. Don’t wait any longer, get it now and you will never experience satisfaction quite like this.
Dimenzije
| Materijal | Puni silikon |
| Visina | 162 cm |
| Grudi | 78 cm |
| Ispod grudi | 68 cm |
| Struk | 63 cm |
| Hip | 99 cm |
| Duljina ruke | 52 cm |
| Širina ramena | 30 cm |
| Dužina noge | 87 cm |
| Veličina stopala | 22 cm |
| Oralna dubina (samo meka glava) | 12 cm |
| Vaginalna dubina | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
| Neto težina | 38 kg |
Galerija lutaka












Recenzije
Još nema recenzija.