Opis
O njoj
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 158 cm |
| Gornji dio prsa | 85 cm |
| Donji dio prsa | 72 cm |
| Struk | 58 cm |
| Hip | 87 cm |
| Rame | 35 cm |
| Dužina noge | 87 cm |
| Bedro | 50 cm |
| Duljina ruke | 68 cm |
| Jedini | 22 cm |
| Vaginalna dubina | 18 cm |
| Oralna dubina | 10 cm |
| Analna dubina | 15 cm |
| Neto težina | 38 kg |
Galerija lutaka


























Recenzije
Još nema recenzija.