Opis
O njoj
The Chinese have introduced the Sabrina sex doll – a pleasure sex assistant. Handmade, heart and utmost quality, it is the Chinese sex doll for men and one can only hope to wish for something this good. Sabrina is rather beautiful and has the perfect flicks for those who want to have a lifelike doll to call their own, her body shape being the subject of even the wildest dreams.
This 5’7 beauty is a perfect representation of realistic designing and technological creation that gives almost real experience to the user. They are soft, flexible and have joints which enable one to have a really fun experience such that one will ask for more.
It is being smart that you should have pleasure in the sexual sphere and for such delicate and attractive lady as Sabrina the acquisition of such type of sex doll is indeed a good investment, especially for $8000. Don’t miss out order now and be among the few that will be able to bring home your very own seductive goddess!
Dimenzije
| Materijal | TPE glava + TPE tijelo |
| Visina | 158 cm D-šalica |
| Rame | 33 cm |
| Gornji dio dojke | 80 cm |
| Donja dojka | 59 cm |
| Struk | 54 cm |
| Hip | 82 cm |
| Opseg bedara | 46 cm |
| Opseg teleta | 29 cm |
| Duljina noge | 83 cm |
| Duljina stopala | 21 cm |
| Neto težina | 33 kg |
| Dubina usta | 12 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka











Recenzije
Još nema recenzija.