Opis
O njoj
MiisooDoll je napravio neke od najrealističnijih seks lutaka na tržištu, a mi vam moramo reći – ako nikada niste koristili silikonsku lutku za seks, ne znate što ste propustili. Seks lutka za odrasle je vodootporna i otporna na mrlje, a bičevi su zgodni, ali cijena seksi lutke nije previsoka. Zapravo, s tom cijenom za vrhunsku lutku za seks dobivate povoljnu cijenu.
Ona je polučvrsta ljubavna lutka s nekoliko dijelova koji su mekši od ostalih - poput njezinih grudi i njezine lutke. Prave lutke za seks lutke rijetko su tako seksi, ali u tome je stvar, ova prava BBW lutka je Japanka. Ima crte lica i tijela za koje se kaže da su bolji čak i od Barbie seks lutaka zbog toga koliko su seksi.
Ima kratku tamnu kosu, kose tamne oči, šiljast nos i debele ružičaste usne, koje izgledaju jednako dobro kao i sjedeći. Također ima vrlo lijepo tijelo, puno poprsje, uži struk i savršeno široke bokove. Ima lijepu ružičastu macu, ali njezino stidno područje je prilagodljivo – možete dodati dlake ili odlučiti da to ne učinite.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 155 cm |
| Poprsje | 65 cm |
| Struk | 40 cm |
| Hip | 75 cm |
| Rame | 31 cm |
| Ruka | 45 cm |
| Noga | 83 cm |
| Noga | 18 cm |
| Neto težina | 30 kg |
| Oralna dubina | 13 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Analna dubina | 17 cm |
Galerija lutaka

























Recenzije
Još nema recenzija.