Opis
O njoj
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Velicina tijela | 163 cm C-šalica |
| Neto težina | 34 kg |
| Puno poprsje | 82 cm |
| Ispod poprsja | 66 cm |
| Struk | 62 cm |
| Hip | 82 cm |
| Dužina stopala | 21 cm |
| Rame | 34 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Dubina anusa | 15 cm |
| Oralna dubina | 12 cm |
Galerija lutaka











































































































Recenzije
Još nema recenzija.