Opis
O njoj
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 165 cm minus |
| Linija grudi | 75 cm |
| Linija struka | 64 cm |
| Linija kukova | 89 cm |
| Duljina ruke | 66 cm |
| Širina ramena | 36 cm |
| Teleća linija | 29 cm |
| Linija bedara | 45,5 cm |
| Dužina noge | 82 cm |
| Veličina stopala | 23 cm |
| Neto težina | 35 kg |
| Oralna dubina | 12 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka












Recenzije
Još nema recenzija.