Description
À son sujet
Do you have a shes used like a sex doll fantasy? Then this sexy male sex doll bridges the gap between your fantasy and reality. Thanks to a well detailed look that mimics a girl treated as sex doll. This sex doll torso fat real doll is so lifelike. Just like a premium los angeles sex doll.
Furthermore,this lifelike sex dummy doll complements her well detailed looks with the right textures. From a solid skeletal frame that mimics the feel of bones. To fleshy subtle textures in all the right curvy places. This exotic sex doll offers a wholly immersive sexual experience.
Moorever, this elsa babe sex doll is a highly durable nsfw sex doll. So, you can explore a wide range of girl playing with a sex doll fantasies. With this life like real doll, you do not have to worry about damage once you clean and store in the recommended way
Dimensions
| Matériel | Entièrement en silicone |
| Hauteur | 160cm |
| Tasse | C |
| Bousiller | 80cm |
| Sous le buste | 61cm |
| Taille | 55cm |
| Hanche | 80cm |
| Épaule | 34cm |
| Longueur de bras | 48cm |
| Palmier | 17cm |
| Longueur de jambe | 93cm |
| Pied | 20cm |
| Vagin | 18cm |
| Anus | 16cm |
| Poids | 30,18 kg |
Galerie de poupées

















Avis
Il n’y a pas encore d’avis.