Description
À son sujet
An xvideo moaning sex doll was created because responses during sex is a sort of encouragement. The big butt real doll sex experience leaves the sex doll booty for your spanking. As a woman gets better with the sex doll pelvis male, she is able to maneuver the body. As orgasms rock your body, you might end up biting sex doll. You do not have to worry as the skin of the neon sex doll is non-toxic.
Sex doll anal cum is a form of lube to help easy access and avoid tear. The sex doll black shiny hair can be used to hold your personal sex doll in place. The case where a man steals $5,000 sex doll must have occured because hecwas seeking sexual release.
A realistic doll sex/pornhub video acts as a guide into intense love making sessions. It also offers aid on putting on sex doll makeup. Sex doll makeup is needed if you love to change the look of your sex doll at intervals to bring your fantasies to reality.
Dimensions
| Matériel | TPE |
| Hauteur | 165cm |
| Sein | 84cm |
| Taille | 59cm |
| Hanche | 87cm |
| Longueur de jambe | 85cm |
| Longueur du pied | 21cm |
| Profondeur du vagin | 17cm |
| Profondeur anale | 17cm |
| Profondeur orale | 12cm |
| Poids net | 35KG |
Galerie de poupées





















































































Avis
Il n’y a pas encore d’avis.