Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | Silikonipää + TPE-runko |
| Korkeus | 152 cm |
| Kuppi | E |
| Rintakuva | 89 cm |
| Rinnan alla | 56 cm |
| Vyötärö | 58 cm |
| Hip | 104 cm |
| Olkapää | 36 cm |
| Käden pituus | 47 cm |
| Palm | 18 cm |
| Jalan pituus | 60 cm |
| Jalka | 19 cm |
| Emätin | 18 cm |
| Anus | 16 cm |
| Paino | 37kg |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.