Kuvaus
Hänestä
Seksinuken arvostelun kuunteleminen tai lukeminen auttaa sinua tekemään tietoisen päätöksen, kun ostat seksinuken kaltaisen elämän. Miesseksinukkesivustolla: xvideos.com on saatavilla erilaisia seksinukkeja. Räätälöinnin myötä voit valita haluamasi seksinuken, jonka pää on #98, tai seksinuken pään #130.
Kun ostat aitoa seksinukke sec, on tärkeää saada seksinukketarvikkeita rinnalle. Mikä on luuranko seksinukke? Kira-kankaisen seksinuken kaltainen luurankoseksuaalinukke pystyy säilyttämään tasapainon luurangon ansiosta.
Kolmikko realistisen seksinuken ja ihmiskumppanien kanssa on vain tapa parantaa seksiä. Valtavalla seksinukkella on massiiviset tissit, jotka sopivat täydellisesti tiaisten naimiseen. Seksinuken näkeminen, joka imee munaasi suuseksin aikana, on realististen seksinukkejen etu.
Mitat
| Korkeus | 161 cm |
| Paino | 52kg |
| Rinnat | 109 cm |
| Rinnan alla | 81 cm |
| Vyötärö | 102 cm |
| Hip | 125 cm |
| Olkapää | 43 cm |
| Reiteen | 66 cm |
| Jalka | 23 cm |
| Emätin | 18 cm |
| Anus | 17 cm |
Nukke galleria




















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.