Kuvaus
Hänestä
Tämä 3xdoll-seksinukke on suunniteltu tarjoamaan sinulle parasta seksuaalista stimulaatiota. Visuaalisesta seksuaalisesta stimulaatiosta, joka tulee, kun katselet hänen upeaa ja yksityiskohtaista vartaloaan. Upeassa lihassa kuin tekstuurit, jotka tuntuvat aivan todelliselta seksikumppanilta.
Lisäksi tämä miespuolinen seksinukke dokumentti todellinen nukke varmistaa, että seksi phicen-naarasnuken kanssa pysyy täysin nautinnollisena.
Lisäksi tämä musta homoseksuaalinukke on erittäin kestävä. Tämä tarkoittaa, että tämä upea tosielämän nukke on suunniteltu pitkäaikaiseen käyttöön. Siten seksi elämänkokoisilla nukkepornofantasioilla voi herää eloon aivan makuuhuoneessasi. Lisäksi tämä superkokoinen seksinukke on loistava lisä seksilelukokoelmaasi. Tämä tarkoittaa, että tämä lahden alueen seksinukke on vastaus kuumimpiin seksuaalisiin fantasioihin. Tästä syystä, kuten naisten seksinukkevideoissa, tämä sophia-nukkevaatetus todellinen nukke on pullea vittu seksinukke, joka on täysin varustettu stimuloimaan kehoasi.
Mitat
| Materiaali | Silikonipää + TPE-runko |
| Korkeus | 175 cm |
| Nettopaino | 57 kg |
| Rintakuva | 86 cm |
| Vyötärö | 77 cm |
| Hip | 97 cm |
| Suun syvyys | 12 cm |
| Anaali syvyys | 17 cm |
| Penis | 18 cm |
Nukke galleria
























Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.