Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | Silikoni |
| Korkeus | 158 cm |
| Nettopaino | 30,6 kg |
| Täysi rintakuva | 74 cm |
| Rinnan alla | 56 cm |
| Kuppi | D |
| Vyötärö | 51 cm |
| Hip | 86 cm |
| Oraalinen | Valinnainen |
| Emätin | 20 cm |
| Anus | 20 cm |
| Olkapää | 32 cm |
| Arm | 68 cm |
| Jalka | 80 cm |
| Jalka | 21,5 cm |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.