Kuvaus
Hänestä
Nyt olemme ylpeitä voidessamme esitellä sinulle uusimpien malliemme seksinukkekokoelman mottona viettely, eleganssi ja sensaatiot. Näkyvin niistä on silmiinpistävä Psylocke-seksinukke, joka on koottu mahdollisimman yksityiskohtaisesti toteuttamaan villeimmät unelmasi. Hänen hämmästyttävän kaunis vartalonsa ja silmät, jotka vievät hengityksen, puhumattakaan siitä, että hänen vartalonsa on asennossa, mikä mahdollistaa lukemattomien asentojen.
Lisäksi lapsia kohdellaan sekä pehmeän ihon lelulla, jossa on sininen silikonisateenvarjo, joka vastaa automaattisesti lapsille pitelemällä häntä vain todella pehmeällä esineellä.
Anna itsellesi aidoin euforian tunne, kun nämä elävät nuket tekevät mitä haluat. Vuoden 2018 seksilelumallistomme on uskomaton lisä seksielämääsi ja varmistaa ensikertalaisen kokemuksen, joka on mahdotonta.
Mitat
| Materiaali | Silikonipää + TPE-runko |
| Korkeus | 170cm D-kuppi |
| Olkapää | 36 cm |
| Ylärinta | 84 cm |
| Alempi rinta | 62 cm |
| Vyötärö | 58 cm |
| Hip | 88 cm |
| Reiden ympärysmitta | 50 cm |
| Calf Girth | 30 cm |
| Jalan pituus | 85 cm |
| Jalkojen pituus | 22 cm |
| Nettopaino | 37,5 kg |
| Suun syvyys | Ei saatavilla |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.