Kuvaus
Hänestä
Esittele 158 cm pitkä Irontech Sex Doll – iLoveSexDolls Mistä saat keskimäärin 5'2 tuuman pituisen afroamerikkalaisen naisen perseen ja ihonsävyn, joka kuvaa afrikkalaisamerikkalaista? Tässä seksinukessa on realistiset sukuelimet ja täysin animoidut kasvojen tunteet nuken kasvoilla. Myös iho peittää vartalon ja on sileä; jos se likaantuu, sen voi pestä. Tämä seksinukke on valmistettu parhaista materiaaleista, eikä siinä ole paljon taitoksia ja epäpuhtauksia, joita luonnollisella iholla on. Tämä nukke on 158 cm korkea, joten se voi todella olla ihmisen kumppani.
Tämän seksinuken omaperäisyys johtuu kuitenkin suuresti realistisesta mallista, joka on nostanut naisen vartalon käyriä ja ääriviivoja, mukaan lukien melko runsaasti takana olevaa, joka saa sinut hämmästymään. Olisi täysin mahdollista vääntää hänen nivelensä haluamallasi tavalla ja silti tuntea, että kohtelet oikeaa tyttöä. Kyllä, kaikkia kuviteltuja asentoja voitiin harjoitella; niiden järjestäminen vie vain vähän enemmän energiaa.
Hyväksy rohkeus ja yritä nähdä kuinka kauan voit sietää tyttöä, joka ei ole muuta kuin puhdasta iloa ja puhdasta seksuaalista halua Irontechin virtuaalisen seksinuken kanssa. Varaa nyt löytääksesi uuden taivaallisen paikan, joka on aivan sormesi sisällä.
Mitat
| Materiaali | Silikonipää + TPE-runko |
| Korkeus | 175 cm |
| Paino | 51 kg |
| Olkapää | 48 cm |
| Rintakuva | 90 cm |
| Alempi rintakehä | 84 cm |
| Vyötärö | 62 cm |
| Hip | 82 cm |
| Arm | 60 cm |
| Käsi | 18 cm |
| Jalka | 100 cm |
| Jalka | 25 cm |
Nukke galleria















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.