Kuvaus
Hänestä
Opi tuntemaan Malena-nukke, aistillisin, upein ja niin lähellä elävää** nukke, josta voit koskaan uneksia. Käyttämällä erittäin orgaanista ja luonnollisen tuntuista teksturoitua polymeeriä ja titaaniviimeistelyä sisäkehystä, jokainen osa on suunniteltu takaamaan suuri nautinto – sen suurin vahvuus. Tietokoneistetun tuotantomenetelmämme avulla varmistamme putoamisen eston ja lisää pehmeyttä ja kiinteyttä, jotta seksinukkeasi voidaan liikuttaa haluamallasi tavalla.
Ihanteellinen ihon viimeistely, ihomallin joustavuus sekä kaikkien mahdollisten poimujen mallinnus, esimerkiksi nasolaabiaaliset rypyt, kuoppaiset kasvojen painaumat, kauniit kaaret oikeissa paikoissa mahdollistavat "kosketuksen kasvojen ihoon. Nämä tiukat reiät tarjoavat äärimmäisiä tuntemuksia, kun taas liikkuvat elementit ovat monipuolisia, ja se on monikäyttöinen vaihtoehto.
Ota aikaa ja katso Malena Doll -seksivideoita ilmaiseksi, jos suostut ostamaan seksinukkemme. Vapauta kehosi ja mielesi ja nauti suurimmasta nautinnosta ilman rajoituksia ja kieltoja – vapauta mielikuvituksesi.
Mitat
| Materiaali | TPE-pää + TPE-runko |
| Korkeus | 158cm H-kuppi |
| Olkapää | 31 cm |
| Ylärinta | 89 cm |
| Alempi rinta | 59 cm |
| Vyötärö | 56 cm |
| Hip | 101,5 cm |
| Reiden ympärysmitta | 54 cm |
| Calf Girth | 32 cm |
| Jalan pituus | 82 cm |
| Jalkojen pituus | 21,5 cm |
| Nettopaino | 41 kg |
| Suun syvyys | 12 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
Nukke galleria

















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.