Kuvaus
Hänestä
Presenting the newest luxury service – jessica drake sex doll. This male sex doll asian is beautifully made with a lot of attention paid to details for the best adult entertainment. Composed
of topnotch material that has a look and feel of reality, you’ll think you are making out with a real person each time.
Oh but hold on – did you know that at our sex dolls los angeles shop you can have it all, customized to your liking, no less? Starting from the hair color to eye shape, any of it can be modeled as per the wish of the clients.
Emerge yourself in the ultimate sensual experience with no restrictions or prejudices by using our life-like jessica drake sex doll. Make the order now and we will tend to your most intimate desires.
Mitat
| Materiaali | Täysi silikoni |
| Korkeus | 157 cm |
| Rintakehän yläosa | 72 cm |
| Alempi rintakehä | 56 cm |
| Vyötärö | 53 cm |
| Hip | 88 cm |
| Olkapää | 35 cm |
| Jalan pituus | 88 cm |
| Reiteen | 50 cm |
| Käden pituus | 64 cm |
| Pohja | 22 cm |
| Nettopaino | 35 kg |
| Suullinen syvyys | 12 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Peräaukon syvyys | 15 cm |
Nukke galleria





















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.