Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 160 cm |
| Rintojen linja | 85 cm |
| Vyötärölinja | 61 cm |
| Hip Line | 97 cm |
| Hartianleveys | 37 cm |
| Jalan pituus | 75 cm |
| Käden pituus | 61 cm |
| Reiden linja | 51 cm |
| Calf Line | 32 cm |
| Jalkojen koko | 21 cm |
| Nettopaino | 39 kg |
| Suullinen syvyys | 13 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
Nukke galleria











Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.