Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | Silikoni |
| Korkeus | 168 cm |
| Nettopaino | 33,3 kg |
| Täysi rintakuva | 78 cm |
| Rinnan alla | 64 cm |
| Kuppi | C |
| Vyötärö | 55 cm |
| Hip | 86 cm |
| Oraalinen | Valinnainen |
| Emätin | 18 cm |
| Anus | 18 cm |
| Olkapää | 37 cm |
| Arm | 69 cm |
| Jalka | 85 cm |
| Jalka | 20,5 cm |
Nukke galleria











Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.