Kuvaus
Hänestä
Haluatko rakkausnuken, joka voi tarjota sinulle parhaan seksinukkensa (kuten kaikilla noilla seksinukkesivustoilla?) Älä etsi enää Lana Rhoadesin seksinukkeamme, joka on paras parhaista. Kauniskasvoinen, kastanjanruskeatukkainen kaunotar on yksi seksikkäimmistä rakkausnukkeista, minkä vuoksi fakehub-seksinukkepornosivustoilla on niin paljon samankaltaisia. Hän on erittäin joustava ja valmistettu TPE:stä, erittäin ihoa muistuttavasta materiaalista, joten hän voi luoda bmf Kash -nukkeseksikohtauksen uudelleen ja jopa asemoida itsensä luovimpien seksinukkejen alastona.
Hän on steriili, joten voit nauttia seksinukke Lanasta, ja vaikka hänellä ei ole omaa seksinukkea, seksi hänen kaltaisten rakkausnukkejen kanssa lypsää sinut kuivaksi. Hän on lämmitetty seksinukke, mikä tarkoittaa, että hän voi lämmittää itsensä automaattisesti napin painalluksella. Ei tarvita lämmityselementtiä; hän tekee sen itse. Voit myös muokata hänen ominaisuuksiaan, vaihtaa ja muuttaa mitä et pidä. Voit vaihtaa hänen kynnensä tai meikkaa hänen nukkensa uudelleen, ja jos olet valmis, voit jopa vaihtaa hänen seksinuken asunsa. Mitä ikinä haluatkaan tehdä, hänellä ei ole vastalauseita.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 158 cm |
| Rintakuva | 87 cm |
| Vyötärö | 60 cm |
| Hip | 99 cm |
| Käden pituus | 63 cm |
| Jalka | 22 cm |
| Nettopaino | 41 kg |
| Suullinen syvyys | 13 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
Nukke galleria






















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.