Kirjeldus
Temast
Kas teate alati täpselt, kuidas endale meeldida – iga kord õigesse kohta jõuda? Kas saate seda teha täiesti ilma abita? Endale rõõmu valmistamine võib võtta kaua aega, eriti kui oled stressis. Nüüd võib see teie partnerit mõjutada, kuna ta ei pruugi teada, kuidas teile rõõmu valmistada.
Meie vaimud ja kehad ei ole alati sünkroonis. Nende stimuleerimine teie rahulolu saavutamiseks võib olla ülesanne, eriti kui teil on sensatsiooniprobleeme.
Kogu keha katvate seksnukkude kasutamine võib olla suurepärane abivahend enda stimuleerimiseks täiesti erineval tasemel. Kõik täiskasvanutele mõeldud elusuuruses nukud on loodud tabama õigeid kohti ja looma ülimat naudingut. Meil on müügil 158 cm nukk, mis on parim täiskasvanutele mõeldud nukk, mis näeb välja tõeline.
Tüdrukuseks nukkudega teab, mida teha, mõnikord rohkem kui teie ja kindlasti rohkem kui teie partner. Ta võib olla just see, mida te praegu vajate, et teie meel stressist kõrvale juhtida ja aidata teil vabaneda.
Kui saate teada, et müügil on täiskasvanud armastusnukk, mis näeb välja tõeline, on pea pööraja.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 167 cm |
| Rind | 77 cm |
| Vöökoht | 55 cm |
| Hip | 110 cm |
| Õlg | 32 cm |
| Arm | 46 cm |
| Jalg | 90 cm |
| Jalg | 21 cm |
| Neto kaal | 39 kg |
| Suuline sügavus | 13 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 17 cm |
Nukugalerii












Arvustused
Ülevaateid veel pole.