Kirjeldus
Temast
Kas teil on kunagi olnud Aasia suurte rindadega seksiarmastusnukk?
Oota, sa ei tea, mis see on? Nii juhtub, kui kepid Jaapani armastusnukku ja meil on sinu raha eest parim seksnukk. Leiate ta pärisnuku foorumist, mis on hinnatud Aasia parimate meeste jaoks mõeldud suure rinnaga seksinuku hulka. Sellel realistlikul seksinukul on kolm erilist asja. Isastel ei saa tema ilusast näost ja suurest rinnast kunagi küllalt. Teiseks, ta on odav nukk ja sa naudid teda kaua-kaua. Ja kolmas asi? Ta on inimese mõõtu sisseehitatud soojendusega seksnukk.
Kõik see kiitus, mis ta nimi on? Clare.
Clare on üks ilusamaid armastusnukke, mille oleme teinud ja me oleme tema üle väga uhked. Tal on ülespoole kaldu silmad, sale, väike nina ja punetavad huuled. Tal on ka toonuses nahk ja painduv metallist skelett, mis aitab tal luua erinevaid poose. Ta on poseeritud nagu modell ja tal on elegants.
Kaasas on ka puhastuslapp ja kohver korralikuks hoiustamiseks. Sa naudid seda Aasia suure rinnaga seksiarmastusnukku veel palju aastaid.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 153 cm |
| Rind | 109 cm |
| Vöökoht | 56 cm |
| Hip | 90 cm |
| Õlg | 31 cm |
| Arm | 45 cm |
| Jalg | 84 cm |
| Jalg | 18 cm |
| Neto kaal | 39 kg |
| Suuline sügavus | 13 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 17 cm |
Nukugalerii












Arvustused
Ülevaateid veel pole.