Kirjeldus
Temast
Tutvuge Upclose Sex Dolliga – realistliku ja väga detailirohke 163 cm pikkuse TPE seksnukuga, mis on loodud teile ülimat sensuaalset naudingut pakkuma. Kvaliteetsest SBS termoplastsest elastomeerist (TPE) valmistatud realistlikul armastusnukul on ainulaadne ristlõige, mis viitab parema rahulolu tagamiseks inimese anatoomiale.
Iga meie seksnukk on valmistatud täpselt andekate ja leidlike seksnukkude valmistajate poolt, mis muudab toote ainulaadseks ja kvaliteetseks. Sellel on sile nahk ja selle jäsemed on täielikult liigendatavad, nii et saate ühest asendist teise lülituda.
Kogege veelgi rohkem Upclose Sex Dollsi uusima väljalasega; need nukud on tehtud naudinguks. Esitage oma tellimus kohe ja nautige meeldivaid tundeid, mida te pole kunagi varem maitsnud!
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 168 cm |
| Rindkere ülemine osa | 88 cm |
| Alumine rind | 75 cm |
| Vöökoht | 56 cm |
| Hip | 92 cm |
| Õlg | 34 cm |
| Arm | 67 cm |
| Jalg | 89 cm |
| Jalg | 22 cm |
| Neto kaal | 40 kg |
| Suuline sügavus | 12 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 15 cm |
Nukugalerii


















Arvustused
Ülevaateid veel pole.