Kirjeldus
Temast
Mõõtmed
| Materjal | Silikoonpea + TPE korpus |
| Kõrgus | 150 cm |
| Rind | 83 cm |
| Vöökoht | 62 cm |
| Hip | 85 cm |
| Õlg | 38 cm |
| Jala pikkus | 70 cm |
| Käe pikkus | 50 cm |
| Jala pikkus | 20 cm |
| Neto kaal | 33 kg |
| Suuline sügavus | 10 cm |
| Vaginaalne sügavus | 17 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
Nukugalerii












Arvustused
Ülevaateid veel pole.