Kirjeldus
Temast
Misa on meie kollektsiooni üks parimaid kurvikaid ja rinnakaid realistlikke silikoonnukke. Seetõttu tõotab see silikoonist seksnukk olla üks parimaid, mis teil kunagi olnud on. Tänu Misa rinnakatele rindadele, mis näevad välja ja tunduvad võimalikult loomulikud, pöörates erilist tähelepanu detailidele ja loomulikele tekstuuridele, veedate kindlasti tore, kui imete, hellitate, pigistate ja hellitate tema suurepäraseid seksnuku tissi.
Veelgi enam, kui teile meeldib teha head silikoonist seksnukuvideot, on Misal täiuslik detailid ja realistlikud funktsioonid, mis tagavad teile parima kogemuse. Poisid, kes soovivad minu seksnukku ehitada, avastavad, et Misal on kõik funktsioonid, mida nad vajavad parimates sec-nukkudes, et rahuldada kõiki nende vajadusi.
Veelgi enam, Misal on kena välimusega realistlik nägu ja uhked punased juuksed, mis sobivad ideaalselt tema rinnakate rindade ja seksika kurvika tagumikuga.
Mõõtmed
| Materjal | Täis silikoon |
| Kõrgus | 162 cm |
| Rind | 94 cm |
| Rindade all | 64 cm |
| Vöökoht | 60 cm |
| Hip | 100 cm |
| Käe pikkus | 63 cm |
| Õlgade laius | 39 cm |
| Jala pikkus | 81 cm |
| Jalade suurus | 21 cm |
| Suu sügavus (ainult pehme pea) | 12 cm |
| Vaginaalne sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
| Neto kaal | 38 kg |
Nukugalerii














Arvustused
Ülevaateid veel pole.