Kirjeldus
Temast
Seksnukke on mitut sorti. Mõned elusuuruses ja mõned on väikesed. Kuid need kõik on loodud samal eesmärgil, kas seksuaalseks naudinguks või kaaslaseks.
TPE-põhised elusuuruses nukud on kena välimusega seksinukud. Neil on kena sädelev nahk ja ülemeelik rind. Tavaliselt on neil meeldivad pikad ja siledad juuksed ning pehme ja elastne suuava. Kujutage ette, et saate armsa koera stiilis seksnuku ja naudite tema seltskonda õhtul.
Seksnuku riietus on hoopis teine teema. Neid nukke mängitakse erinevate riietega. Seksnuku cosplay tähendab oma seksnuku jaoks erinevate riiete komplektide hankimist. Saate teda riietada seksika rõivastusega ulakaks neiuks ja homme riietada ta krussiks kelneriks.
Tavaliselt pakuvad seksnukkude valmistajad nukkudele kostüümid ja kui mitte, siis annavad nad alati nõu, kust neid kõige paremini hankida. Inimestele, kes kuradi seksnukke teevad, meeldib tavaliselt neid riietada ja hellitada. Mõne jaoks peavad nad nukke eluaegseteks kaaslasteks.
Võiks öelda, et nad on tõelised nukusõltlased, aga mehed oh mehed, kui armas asi, mille külge haakida.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 155 cm F tass |
| Rind | 80 cm |
| Rinnaalune | 57 cm |
| Vöökoht | 52 cm |
| Puusad | 87 cm |
| Vaginaalne sügavus | 18 cm |
| Suuline sügavus | 13 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
| Neto kaal | 34 kg |
Nukugalerii




























Arvustused
Ülevaateid veel pole.