Kirjeldus
Temast
Introducing the newest innovation in self pleasure tool, get ready for our latest product – the paper sex doll. This babe is 145cm tall d-cup; she is life size and has been specially made for you to satisfy all your fantasies. This sex doll is crafted out of real paper material to give her that real quality look that will leave you breathless.
However, what specifically makes it so unique in the market section of ‘Realistic Sex Dolls’? The answer is the option of making it fully customizable is unique to this type of product. You decide everything right from hair color and hairstyle to even the limbs and skin color that your character is going to have. Every single part and aspect of the figure is painted by techniques known as pointillism to make the figure look like a real model.
Our shemale sex doll videos are also provided, this makes the experience even more special for people who are into it. Welcome to the kind of world full of infinite enjoyments as you are going to meet the unique paper sex doll.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kehasuurus | 150 cm M-korv |
| Neto kaal | 47 kg |
| Täielik rind | 95 cm |
| Rinna all | 60 cm |
| Vöökoht | 52 cm |
| Hip | 114 cm |
| Jala pikkus | 20 cm |
| Õlg | 42 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Päraku sügavus | 15 cm |
| Suuline sügavus | 12 cm |
Nukugalerii


























Arvustused
Ülevaateid veel pole.